O Nas

SQUBE to rodzinna firma, której główna siedziba znajduje się w Słubicach. Początkowo naszą specjalizacją było lakierowanie (malowanie) na mokro małych elementów dla firm, przedsiębiorstw produkcyjnych. Poprzez zaufanie, którym darzą nas klienci oraz nowe potrzeby rozszerzyliśmy działalność o dodatkowe usługi.

Jako przodownicy w lakiernictwie przemysłowym kierujemy się kilkoma kluczowymi aspektami: terminowość, wyjątkowa jakość realizowanych zamówień w oparciu o potrzeby klientów oraz ciągły rozwój firmy aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku.

Poprzez różnorodność możliwości w dziedzinie lakiernictwa przemysłowego, malowania proszkowego, wtryskiwania tworzyw sztucznych jesteśmy w stanie sprostać wszystkim potrzebom klientów.

Świadczymy usługi nakładania powłok lakierniczych na elementy z każdego materiału. Posiadamy szeroką gamę kolorów (paleta RAL) topowych producentów, co w połączeniu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami lakierniczymi sprawia, że reklamacje są dla nas obcym tematem.

Wykonujemy testy w różnych warunkach atmosferycznych, w roztworach solnych pod kontem korozji oraz wpływy czynników zewnętrznych na stosowaną powłokę.

Elastyczność, która nas wyróżnia spośród firm pozwala na wykonywanie nietypowych, personalizowanych zleceń dla naszych partnerów biznesowych.

Dzięki doświadczeniu i nowoczesnemu wyposażeniu technicznemu gwarantujemy wzorowe parametry produkcyjno-wykonawcze.

Kontakt

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami

biuro@sqube.pl

Sqube